Wybrana kategoria:

Wybrana podkategoria:

Aerozole, dezodoranty


Opakowania zawierające substancje pod ciśnieniem zaliczane są do śmieci, które wymagają specjalnego sposobu utylizacji i nie mogą zalegać na składowiskach odpadów komunalnych.
Śmieci tego typu można we własnym zakresie dostarczyć do PSZOK lub oddać je w czasie zbiórki organizowanej przez gminę. Należy dowiedzieć się, czy gmina prowadzi zbiórki tego typu odpadów.

Niektóre gminy pozwalają na wyrzucenie metalowej puszki po dezodorancie do pojemników na odpady metalowe/tworzywa sztuczne (oczywiście dezodorant musi być pusty).

Zalecane kosze:

# 1
 

Szczegółowa lista śmieci dla wybranej podkategorii:

WD40 aerozol aerozole farba w sprayu farby w sprayu lakier samochodowy opakowanie po lakierze do włosów opakowanie po nabłyszczaczu do opon opakowanie po nabłyszczaczu do plastiku opakowanie po piance do golenia opakowanie po piance do włosów opakowanie po sprężony powietrzu do czyszczenia klawiatury opakowanie po środku do czyszczenia tapicerki opakowanie po środku do desek rozdzielczych opakowanie po środku do pompowania przebitej opony opakowanie po środku owadobójczym opakowanie po żelu do golenia podkład samochodowy pojemnik po lakierze do włosów pojemnik po piance do włosów spray spray do czyszczenia opon spray do włosów dezodorant
Wyświetlono pozycje 1-24 z 24
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Rozumiem