Wybrana kategoria:

Wybrana podkategoria:

Patelnia, garnek, przyrządy kuchenne


Przedmioty takie jak garnki, patelnie czy sztućce najczęściej wyrzucane są z powodu wymiany na nowe. Nie oznacza to, że przedmiot wyrzucany nie nadaje się do dalszego użytku. Dlatego można je przekazać np. do schroniska. Jeśli posiadamy większą liczbę przedmiotów i mamy pewność, że w całości wykonane są z metalu, to warto przedmioty takie oddać do skupu metali.
Jeśli nie jesteśmy pewni, że dany przedmiot może zostać wyrzucony do pojemnika z materiałami do przetworzenia (np. garnek zawiera elementy, które nie podlegają recyklingowi), to przedmiot taki należy dostarczyć do PSZOK.

Zalecane kosze:

# 2
 

Szczegółowa lista śmieci dla wybranej podkategorii:

blacha do pieczenia blaszka do pieczenia cedzak (metalowy) cedzidło chochelka (metalowa) drylownica durszlak (metalowy) dziadek do orzechów ekspres do kawy (zaparzacz) kafetiera krajalnica strunowa krajarka do jabłek kółko krojące lejek mieszak druciany noże nożyce nożyczki nóż obieraczka obierak ociekacz do naczyń (metalowy) ostrzałka do noży otwieracz do konserw otwieracz do napojów otwieracz do puszek otwieracz do słoików otwieracz do wina (metalowy) patelnia radełko radło rondel ręczna maszynka do mielenia sitko kuchenne skrobak szczypce szczypce do grillowania sztućce tarka tasak termos trzepaczka tłuczek tłuczek do mięsa tłuczek do ziemniaków ubijak widelce widelec wyciskacz do czosnku wykrawacz łyżka łyżki garnek
Wyświetlono pozycje 1-53 z 53
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Rozumiem