Wybrana kategoria:

Wybrana podkategoria:

Opakowanie kartonowe, tekturowe


Opakowania kartonowe i tekturowe wykorzystywane do przechowywania produktów spożywczych. Opakowania takie podlegają procesowi recyklingu.
Należy pamiętać o tym, że opakowania kartonowe brudne, zatłuszczone lub mokre nie nadają się do ponownego wykorzystania. Z opakowania takiego należy usunąć elementy wykonane z innego tworzywa (np. foliowe okienko z kartonu po czekoladzie).

Zalecane kosze:

 

Szczegółowa lista śmieci dla wybranej podkategorii:

karton po chusteczkach higienicznych karton po folii aluminiowej karton po kaszy karton po kostkach rosołowych karton po papierze pergaminowym karton po produktach mrożonych karton po ryżu karton zbiorczy kartonik po czekoladzie kartonowe kratownice narożnik do zabezpieczeń mebli pudełko fasonowe pudełko kartonowe pudełko klapowe pudełko po bombonierce pudełko po chrupkim pieczywie pudełko po ciastkach pudełko po herbacie pudełko po kakao pudełko po kawie ince pudełko po paście do zębów pudełko po serkach topionych pudełko po serze pleśniowym pudełko po tamponach pudełko po wkładkach higienicznych rolka po papierze toaletowym rolka po ręczniku kuchennym tacka tekturowa tektura falista wytłaczanka (karton po jajkach) karton po płatkach śniadaniowych
Wyświetlono pozycje 1-31 z 31
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Rozumiem