Wybrana kategoria:

Wybrana podkategoria:

Szkło kolorowe


Do szkła kolorowego zalicza się szklane opakowania wykonane ze szkła barwionego, takie jak: butelki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach.

Zaleca się, aby przed wrzuceniem szklanego opakowania do kosza usunąć z niego nakrętkę (lub inne elementy wykonane z materiału innego niż szkło) oraz wyczyścić jego zawartość. Etykiety naklejone na opakowanie szklane mogą pozostać.

W przypadku wymiennych butelek po alkoholu (np. po piwie) zaleca się wymianę takich butelek w sklepie lub oddanie ich do sklepu. Dzięki takiemu działaniu można odzyskać część pieniędzy wydanych na produkt i przyczynić się do zaoszczędzenia miejsca w pojemnikach na odpady szklane.

Zalecane kosze:

 

Szczegółowa lista śmieci dla wybranej podkategorii:

butelka po napoju alkoholowym butelka po szampanie butelka po winie butelka po wodzie butelki flakonik po perfumach kolorowa butelka ozdobna stłuczka szklana ze szkła kolorowego butelka po piwie
Wyświetlono pozycje 1-9 z 9
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Rozumiem